تبلیغات
درگاه اطلاع رسانی اکران جشنواره عمار در ایذه

درگاه اطلاع رسانی اکران جشنواره عمار در ایذه
 
قالب وبلاگ
گزارشی از آماده سازی جشنواره عمار در شهرستان ایذه
سومین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در حالی از چهارشنبه 6 دی در شهرستان ایذه آغاز به کار خواهد کرد که مراحل آماده سازی آن توسط بچه های انجمن فرهنگی هنری شهید بهروز محمدی به خوبی انجام شده است.
در طول تبلیغات و آماده سازی جشنواره، تجربیات جالبی برای بچه ها اتفاق افتاد که شنیدن آنها خالی از لطف نیست.

بلیط رایگان جشنواره!
برای تبلیغات از روش‌های متنوعی استفاده شده بود، چند نفر در مراکز اصلی شهر بنر نصب می کردند.
چند تای دیگر از بچه ها تبلیغات دستی را در نقاط شلوغ و پرجمعیت شهر بین مردم پخش می کردند، یکی از بچه‌ها می‌گفت: واکنش های مردم متفاوت بود، یک نفر پرسید: قیمت بلیطش چند است؟! وقتی  گفتم رایگان است و مردمی، از جنس خودتان! تعجب کرد و بعد خوشحال، قول داد که بیاید.

جشنواره قربه الی الله‌ای!
پوستر ها و تراکت ها در مسجدها، مدرسه‌ها، ادارات، مغازه‌ها و مکان‌های عمومی زده می‌شد.
رحیم می‌گفت: جلوی درب مغازه‌ای توی یکی از پاساژهای شهر می خواستیم پوستر بزنیم؛ صاحب مغازه گفت: اینجا پوستر نزنید، تا حالا هیچ پوستری به آن نخورده است. اما وقتی بهش گفتیم که برای جشنواره عمار است و همه چیزش قربه الی الله است؛ راضی شد و حتی در چسباندنش بهمان کمک کرد.
باران از دیشب به شدت شروع به باریدن کرده بود، از طرفی چیزی تا آغاز برنامه نمانده بود، چند نفر از بچه ها داوطلبانه پوستر ها را برمیدارند و زیر باران می روند تا جور دیگر، دیدن را تا عمار را تبلیغ کنند.

‌گفت: می‌آیم!
محمد و یاسین دانشگاه، حوزه عملیه،  پیام نور و منطقه نورآباد را پوشش می دادند.
محمد گفت موتور یاسین بنزین تمام کرد و ما مجبور شدیم پیاده تا پمپ بنزین برویم. بین راه، نزدیک مغازه، وسط دو تا تیر برق تبلیغ زدیم که مغازه‌دار جوان گفت: دوباره کسی فوت کرده! خندیدیم و گفتیم: نه. جشنواره عمار است؛ قرار است سه روز فیلم اکران کنیم، هزینه ای هم ندارد. می‌آید نزدیک و با دقت شروع به خواندن می کند. می آیم.
تزئین با عکس رضا برجی و...
ساعت سه و نیم بعد از ظهر، همه در کانون شهید مطهری جمع می شوند، جایی که قرار است فردا محل برگزاری جشنواره باشد. چند نفر مسئول تزئین محیط می شوند و چند نفر مسئول آماده کردن پرده اکران و ویدئو پروژکتور و ...
دو طرف دیوار ورودی که به سالن اکران منتهی می شود با تصاویر هنرمندان جبهه فرهنگی ( رضا برجی، نادر طالب زاده و...) تزئین می‌شود.
روی بُردهایی که خالی هستند و به شدت توی ذوق می زنند، کاریکاتورهای مازیار بیژنی نصب می شود.
پرده اکران و چند بنر که معرف جشنواره است توی سالن نمایش نصب می شود. حالا همه چیز آماده است و همه به افتتاحیه فکر می کنند.   
 
 طبقه بندی: گزارش اکران،
[ چهارشنبه 6 دی 1391 ] [ 01:44 ق.ظ ] [ مــــــطالبه ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


اسم و رسمش را گذاشتند عمار...
عماری که در جنگ علیه کفر شمشیر تکلم را از غلاف زبان بیرون میاورد و تیغ حقیقت را بر تمام شقیقه های مسموم به غفلت زدگی فرو می فرستد و می شود: تبیین گر حقیقت...

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :